Emmausi csapatnap 2017

Reggel találkoztunk a vasút állomáson, és kis híján lekéstük a vonatot. Bár végül elértük, 1 ember csak maradt a jegyárusoknál, de ő is odaért Emmausba. Korábban értünk ki, mint ahogy kezdődtek a programok, ezért lecuccoltunk, és megreggelizünk, és játszottunk kicsit.

10-kor elkezdődött a közös áhítattal, majd az egyházközség gyerek tagjaival és a cserkészekkel törököztünk, puffoztunk, és még sok mást játszottunk. Ezután következett az ebéd, amire az egyházközség meghívott minket, és még palacsintát is ettünk. Később még röplabdáztunk és kosaraztunk, de amikor csak a cserkészek maradtak, kosaraztunk.

Összességében nagyon jó hangulatban telt a program, mindenki nagyon élvezte.

Jm!
Csenge

0% spam, 100% cserkészet!
Most nem
Regisztráció Folyamatban... Siker! Nem sikerült